Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı’dan 1Mayıs Mesajı

Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı’dan 1Mayıs Mesajı

Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Tepebağlı yayımladı mesajda şunları kaydetti;

“Dünyadaki en kutsal değerlerden biri bireyin emek ve alın teri ile ailesinin ihtiyaçlarını karşılayabilmesidir. Ülkemizin değerlerine katkıda bulunan, onurlu bir şekilde yaşamaya çalışan bütün işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü yürekten kutluyorum.Onurluca alın teri dökmek başta kendine ve vatanına değer vermektir. Rızkını kazanmak için gece gündüz kolay zor demeksizin mücadele eden, ülkemizin kalkınmasında emeği olan tüm İşçi kardeşlerime en derin saygılarımı ifade etmek istiyorum. Gerek beden gücüyle gerekse beyin gücüyle görevlerini ifa eden emekçi kardeşlerimizin her biri bizler için çok kıymetlidir. Belediyemiz bünyesinde ve bölgemizde ki diğer belediyelerde çalışan kardeşlerimin iyi şartlarda görevlerini yapabilmeleri için maddi manevi her zaman yanlarında olduğumu bu münasebetle tekrar belirtmek istiyorum. Mutlu huzurlu ve vakur bir şekilde yaşamaya çalışan bütün işçilerimizin ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyor en derin sevgilerimle kucaklıyorum”

384
Önceki Haber
390
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.