BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YENİCE LGS KURS MERKEZİNDEN VELİ ZİYARETLERİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YENİCE LGS KURS MERKEZİNDEN VELİ ZİYARETLERİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YENİCE LGS KURS MERKEZİNDEN VELİ ZİYARETLERİ

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından, 8. sınıfta okuyan ve Liselere Giriş Sınavı’na (LGS) hazırlanan öğrenciler için Tarsus’a bağlı Yenice Mahallesinde açılan kurs merkezinin faaliyetleri aralıksız sürüyor. Kurs merkezi idareci ve öğretmenleri, veli ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Eğitim Hizmetleri Şube Müdürlüğü bünyesinde yer alan Yenice LGS Kurs Merkezi’nin sorumlusu Okan Aslan ve öğretmenler, hem Yenice merkezde, hem de çevresinde bulunan diğer yerleşim yerlerinde velilerle bir araya gelerek, ‘memnuniyet analizi, öğrenci verimliliğinin arttırılması için neler yapılabileceği ile görüş ve önerilerin alındığı’ sohbetler gerçekleştiriyorlar.

Büyükşehir Belediyesi Yenice LGS Kurs Merkezi’nin rehberlik hizmetlerinden de bahsedildiği ziyaretlerde ‘kurs merkezi, öğrenci ve veli’ çemberinde, dinamik iletişim kurma olanağı sağlanıyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in, ekonomik sıkıntıların her geçen gün artış gösterdiği günümüzde eğitimde fırsat eşitliği yaratılması amacıyla önemseyerek açtığı LGS kurs merkezlerinden oldukça memnun olduklarını kaydeden veliler ise teşekkürlerini ilettiler.

11016
Önceki Haber
11035
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.