BAŞKAN YILMAZ, MUHTARLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

BAŞKAN YILMAZ, MUHTARLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

BAŞKAN YILMAZ, MUHTARLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADI

BAŞKAN YILMAZ, MUHTARLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“Muhtarlar, yerel yönetimde belediyelerimizin, mahallelerdeki gözü, kulağı ve sesi olmuştur”

diyen Başkan Yılmaz;

“Toroslar Belediyesi olarak muhtarlarımızla her zaman iletişim halinde olarak mahallelerimize en güzel hizmeti sunmanın gayretindeyiz”

dedi.

Başkan Yılmaz;

“Muhtarlarımız, demokrasimizin en önemli unsurlarından biri olduğu gibi vatandaşlarımız ile devlet arasında önemli bir köprü görevi üstlenirler. Bizler de hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra sağlıklı ve huzur içinde yaşamlarını sürdürebilmeleri için muhtarlarımızla uyum içerisinde görev yapıyoruz. Muhtarlarımızla sık sık bir araya gelerek karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Özellikle Koronavirüs salgını sürecinde ilçemizde muhtarlarımızın da desteği ile başarılı bir şekilde mücadele ettik. İlçemizin 67 mahallesinde vatandaşlarımızın taleplerini bize ileten, mahallelerimizin ihtiyaçları hususunda çözüm ortağı olan kıymetli muhtarlarımızla el birliğiyle çalışmaya ve çalışmalarımızla örnek olmaya devam edeceğiz. Bütün muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Arımızdan ayrılan muhtarlarımızı da rahmetle anıyorum”

diye konuştu.

808
Önceki Haber
814
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.