Başkan Tarhan, Down SendromluHakan’la görüntülü konuştu

Başkan Tarhan, Down SendromluHakan’la görüntülü konuştu

Başkan Tarhan, Down SendromluHakan’la görüntülü konuştu

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Down Kafe çalışanı Hakan Urul ile görüntülü telefon görüşmesi yaptı. Görüşmede Korona virüsü salgını nedeniyle bu yıl etkinlik düzenleyemediklerini ifade eden Başkan Tarhan, Mezitlilileri virüsün olumsuz etkisinden korumak amacıyla 24 saat aralıksız çalıştıklarını dile getirdi.

Yılda sadece bir gün değil her gün engelliler için farkındalık oluşturulması gerektiğinin altını çizen Başkan Tarhan, “Biz engelli vatandaşlarımıza imkân verildiğinde ne büyük işler başarabildiklerini de Down Kafemizde görüyoruz” dedi.

Mezitli’de Engelsiz Kafe oluşturduklarını vurgulayan Başkan Tarhan, Urul’u, burada faaliyette bulunmaya davet etti.

Başkan Tarhan’ın her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Hakan Urul ise, “Başkanımızı çok seviyoruz. Atatürk değerleri içerisinde hizmet üretmeye devam ediyor. Sık sık Down Kafede bir araya geliyorduk. Ancak virüs başlayınca yeterince görüşemez olduk. 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde beni arayarak çok mutlu etti” diye konuştu.

2271
Önceki Haber
2279
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.