BAŞKAN SEÇER, AKDENİZ İLÇESİ’NDEKİ ESNAFI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN SEÇER, AKDENİZ İLÇESİ’NDEKİ ESNAFI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN SEÇER, AKDENİZ İLÇESİ’NDEKİ ESNAFI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN SEÇER, AKDENİZ İLÇESİ’NDEKİ ESNAFI ZİYARET ETTİ

ESNAF VE VATANDAŞLAR SORDU, BAŞKAN SEÇER YANITLADI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Akdeniz İlçesi Çakmak Caddesi ve Beşyol mevkiinde dükkanları bulunan esnafı ziyaret ederek, “Hayırlı işler” dileğinde bulundu. Başkan Seçer, esnaf ziyareti sırasında her yaştan Mersinli’nin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

MERSİN

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, her hafta sonu esnafı ziyaret edip, vatandaşlar ile selamlaşmaya devam ediyor. Başkan Seçer, sık sık kentin işlek çarşı ve caddelerinde Mersinliler’le bir araya gelerek, kentle ilgili sorunları da çözüm önerilerini de bizzat vatandaştan dinliyor.

Başkan Seçer, esnafla selamlaştı, talepleri dinledi

Akdeniz İlçesi Çakmak Caddesi ve Beşyol Mevkiinde dükkanı bulunan esnafa “Hayırlı işler” dileğinde bulunan Başkan Seçer, ziyaret boyunca talepleri dinleyip, notlar aldırdı. Başkan Seçer, ayrıca Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında da vatandaşları bilgilendirdi. Her yaştan Mersinli ile sohbet eden Başkan Seçer’i gören vatandaşlar balkonlardan selam verip el salladı.

Seçer, ziyaret sırasında vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaştı, cadde boyunca karşılaştığı vatandaşlarla da hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Esnaf ziyaretinde Başkan Seçer’e CHP Parti Meclisi Üyesi ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır eşlik etti.

Seçer, sahilin yeni gözdesi ‘Tarsusi Kafe’yi ziyaret etti

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, esnafa ve vatandaşlara bilgilendirici broşür, şapka ve pazar çantası dağıtımı yaptı. Esnaf ziyaretinin ardından Başkan Seçer, Büyükşehir Belediyesi tarafından sahile kazandırılan kafelerden biri olan ‘Tarsusi Kafe’ye giderek vatandaşlarla selamlaştı, sohbet etti.

1609
Önceki Haber
1615
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.