Başkan Çolakbayrakdar, “Kayseri’de ilk olan vasıta ile çevreye büyük katkı sağlayacağız”

Başkan Çolakbayrakdar, “Kayseri’de ilk olan vasıta ile çevreye büyük katkı sağlayacağız”

Doğru haberin adresi.

Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Kayseri’de ilk ve biricik olan asfalt freze ara bulucu ile Argıncık Alsancak Mahallesi’nde freze (ömrünü tamamlamış asfalt sökümü) çalışmalarına başladı. Çalışmaları durumunda strateji fail Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, toy asfalt freze aracının Kayseri’de ilk el Kocasinan sokaklarında işlev vermeye başladığını belirterek, Kocasinan Belediyesi’nin değme bölgede meydana getirdiği çalışmalarla kip bulunduğunu vurguladı.

Çalışmaları büyük ortak titizce inceleyici Başkan Çolakbayrakdar, semt sakinlerinin derin ilgisiyle karşılandı. Özellikle çocuklar, duydukları sevgiyi Başkan Çolakbayrakdar’a sarılarak yansıttı. Başkan Çolakbayrakdar ise onlarla yakından ilgilenip, muhtelif hediyeler verdi. Mevsim nedeni ile minval ve yaya kaldırımı çalışmalarını hızlandırdıklarına yer veren Başkan Çolakbayrakdar, çevre dostu hususi durumunun yanı esna ömrünü tamamlamış asfaltın art dönüşümüne büyük katkı sağlayacak olan toy asfalt freze aracının Kayseri’de ilk el Kocasinan sokaklarında işlev vermeye başladığını söyledi.

“Hemşehrilerimize adalet ettikleri hayatı sunabilmenin gayreti ve heyecanı içindeyiz” diyen Başkan Çolakbayrakdar, laflarını şöyleki sürdürdü: “Argıncık Alsancak Mahallesi’ndeki Osmangazi Caddesi’ni yeniliyoruz. Yol restorasyon ile beraberce güzel duyu ve asayiş açısından dava gerçekleştiren hafif hattını da arazi dibine gücenmiş olacak. Diğer enfrastrüktür kurumları da çalışmalarını yaparak, ana minval dört başı mamur altyapısıyla revize olacak. Kocasinan’da henüz serbest ve emin ortak muvasala ağı sistemi düşüncesince gerekenleri yapıyoruz. Program dahilinde tamamı mahallelerimizde değişim, tahavvül emek harcamaları çabucak sürecek. Amacımız, Kocasinan sakinlerine reva ortak kaymakamlık hazırlayarak, yurttaşlarımızın henüz bahtiyar ve henüz erinçli ortak biçimde değme muhtelif konforu hizmetlerine sunmaktır” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’da ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırarak, erdemli standartlarda minval ve kaldırımları hizmete arz etmek düşüncesince çalışmaların geceli gündüzlü bitmeme edeceğini laflarına ekledi.

Başkan Çolakbayrakdar, “Kayseri’de ilk olan vasıta ile çevreye büyük katkı sağlayacağız”

24109
Önceki Haber
24111
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.