BAŞKAN BOZDOĞAN “2021 YILI SAĞLIK HUZUR VE MUTLUKLA BİRLİKTE GELSİN”

BAŞKAN BOZDOĞAN “2021 YILI SAĞLIK HUZUR VE MUTLUKLA BİRLİKTE GELSİN”

BAŞKAN BOZDOĞAN “2021 YILI SAĞLIK HUZUR VE MUTLUKLA BİRLİKTE GELSİN”

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajda, 2021 yılının ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, huzur, barış ve bereket getirmesini diledi.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan yeni yıl mesajında şunları kaydetti:

“Tüm insanlık için acılarla, bilinmezliklerle dolu bir yılı geride bıraktık. 2020 yılı, yüz binlerce insanı salgına kurban verdiğimiz, milyonlarca insanın işsiz kaldığı, yoksullaştığı, insanların çocuklarına, torunlarına sarılamadığı,  yaşlılarımızın, çocuklarımızın evlere kapanmak zorunda kaldığı, annelerin yeni doğmuş bebeklerini kucaklarına alamadığı bir yıl olarak tarihe geçti.İnsanlığın tümünün sağlık ve huzur içinde olmadığı bir dünyanın, hiç kimseye sağlık ve mutluluk getirmeyeceğini 2020’de maalesef çok acı derslerle öğrendik. Salgın hastalık ve beraberinde gelen ekonomik kriz gösterdi ki, ya insanlık hep birlikte kurtulacak, hep birlikte gülecek ya da hep birlikte yok olacak.Yaşadığımız salgın sürecinin bir an evvel sona ermesini, salgın sürecinde ağır yaralar alan insanlığın aldığı dersler sayesinde barışın, huzurun, refahın, sağlığın, bereketin, özgürlüğün değerini anlamış olmasını diliyorum.2021 yılının ülkemiz ve tüm dünyaya; halkımıza ve tüm insanlığa sağlık, huzur, barış ve bereket getirmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.”

3096
Önceki Haber
3103
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.