Başakşehir’de kız kavgasında kan aktı: 1 ölü

Başakşehir’de kız kavgasında kan aktı: 1 ölü

Başakşehir’de kız arkadaşını toplumsal iletişim araçları hesabından attıkları mesajlarla erinçsiz fail şahıslarla konuşmaya revan 21 yaşındaki canlı irdelemenin kavgaya dönüşmesi kararında almış olduğu bıçak darbeleri ile yaşamını kaybetti.

Doğru haberin adresi.

Olay, esbak gece ezanı saatlerinde Başakşehir Necati Coşan Caddesi üstünde gerçekleşti. İddiaya gereğince Enes Beyhan 2 buçuk senedir canan bulunduğunu kız arkadaşı S.S.S.’yi toplumsal iletişim araçları hesaplarından ileti eliyle erinçsiz fail İ.T. ve M.T. ile bahsetmek düşüncesince caddeye gitti.

Enes Beyhan çıkan irdelemenin kavgaya dönüşmesi kararında vücuduna bıçak darbeleri aldı. Ağır vurulan Beyhan görüngü adına mevrut cankurtaran ile Başakşehir Çam ve Sakura kent Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralanan zanlılar Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Bacağından ve göğsünden bıçak darbeleri meydan Beyhan sabaha derece devam eden müdahalelere karşın yaşamını kaybetti. Polis ekipleri vakayla ait düzentileme yapmış oldu vakada geçer bıçak korunum dibine alınırken şüpheli İ.T. ve M.T. otama gördükleri hastanede gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Emniyetteki işlemleri tamamlanan zanlılar henüz sonradan adliyeye atıf edilirken yaşamını yitiren Enes Beyhan Güvercintepe Küba Camii’nde kılınan cenaze namazının arkası sıra defin edildi.

24149
Önceki Haber
24151
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.