Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Dermatokozmetoloji Merkezi açıldı

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Dermatokozmetoloji Merkezi açıldı

Son zamanlarda güzel duyusal uygulamalara özen derece derece artarken işlemlerin emin ellerde yapılması iri ehemmiyet taşıyor bu çerçevede Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde de Dermatokozmetoloji Merkezi’nin açılışı yapıldı.

Doğru haberin adresi.

Son senelerde bediiyat uygulamalara nazarıitibar tedricen artarken uzmanlar bu işlemlerin erbap ellerde yapılmasının iri ehemmiyet taşıdığını tabir ediyor. Hem afiyet problemlerinin çözümü hem insanların bediiyat taleplerinin karşılanmasında akilane sonuçların elde edilmesi düşüncesince merkezlerin hekim, gereç ve hıfzıssıhha kabilinden mevzularda uzluk sağlaması gerektiği belirtiliyor. Bu çerçevede Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde de cildiye kısmı içerisinde Dermatokozmetoloji Merkezi’nin açılışı yapıldı. Açılışa Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Koodinatör Başhekimi Prof. Dr. Nurettin Yiyit, sayrılarevi yöneticileri ile baş döndürücü sayıda afiyet personeli katıldı. Merkezin açım kurdelesi kesilirken uygulamaların güvenilen noktalarda yapılmasının önemine özen çekildi. Şehir hastanesindeki merkezde saç ekimi, mezoterapi, botoks, dolgu, kimyevi peeling, saç ve deri düşüncesince muteber PRP işlemine genişliğinde nice hizmetin verileceği tabir edildi. Merkezde açılışla baş başa saç ekimi düşüncesince başvuran evvela vatandaşın da işlemlerine başlandı.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Dermatokozmetoloji Merkezi açıldı

“Kamu şekilde bu işi bu denli, birleştirme karşılayıcı evvela kurumuz”

Şehir hastanesinin açılışından beri nice bölgede ehemmiyetli işlere imza attığını tabir fail Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Prof. Dr. Nurettin Yiyit, “Kuruluşumuzun daha 3’üncü yılını doldurmuş müşterek merkeziz ancak bu 3 yıla baş döndürücü nesne sığdırdık. Ülkemizdeki en iri cildiye kliniklerinden biri bizlere ait, 4 öğretim üyesi ve 70’e DOĞRU araştırma görevlisi sayısıyla büyümeye de bitmeme ediyor. Kliniğimizin arasında bugün müşterek kozmetik biçim açıyoruz. Profesyonel ellerde yapılması müstelzim müşterek misyon ancak tığ bu sahası doldurmazsak maatteessüf eğitimsiz, kontrolsüz ayrıca olması gereğinden baş döndürücü uzakta yaşamsal, sağlıksal riskleri yanı sıra getiren ellere ve merkeze akilane yöneliyor. Bu işin eğitiminin baş döndürücü yukarı kurda verileceği ve vatandaşların eğitimli, donanımlı, bilirkişi hekimlerden bu hizmeti alabileceği müşterek merkezi açıyoruz. Daha elleme istihbar buyurmak hesabına meydana getirilen müşterek güruh muamelat var, dökülen saçların gene hesabına getirilmesi kabilinden bu cins nice işlemlerin yapılacağı müşterek merkezden bahsediyoruz. Sağlık turizmi kabilinden memleketimiz düşüncesince rastgele sabık devir büyüyen müşterek bedel var, bu değerin ortamında de kozmetik ehemmiyetli müşterek arazi kaplıyor. Özellikle afiyet turizmi hastalarından da tığ amme şekilde iri müşterek hisse almaya başladık. Çam ve Sakura Şehir Hastanesi şekilde şu anda kamunun meydana getirdiği afiyet turizminin yüzdelik 40’ını yapıyoruz. Bu bölgede da mevcut peyda buyurmak hem bizim hem de ülkemizin afiyet turizminden almış olduğu payın gelişmesine okazyon olacağız. Birçok yorgunluk vücudumuza, cildimize el bırakıyor, kozmetik ayrımsız sürede bu hasarların da iyileştirilmesi demek, bu elden gösteriş şekilde algılanmasın. Uygun olmayan, ehliyetli donanıma, öğrenime malik sıfır merkezlerin varlığına ihtimal de ehemmiyetli müşterek bariyer konmuş olacak. Bu açıdan misyon verenin hem kıstak rahatlığıyla çalıştığı, misyon alanın da emniyetli olabileceği müşterek merkezin açılışını yapıyoruz. Biz amme şekilde bu işi bu denli, organize, derneşik karşılayıcı evvela kurumuz, inşallah tığ bundan sonrakilerin de lideri olacağız” dedi.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Dermatokozmetoloji Merkezi açıldı

“Saç teşrinievvel hizmetini, saç bakım hizmetiyle baş başa sunmaya başlayacağız”

Vatandaşların icraat düşüncesince erbap elleri yeğleme etmesi icap ettiğini kail Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Dermatoloji Klinik Sorumlusu Prof. Dr. Zafer Türkoğlu, “Bugün de kamuda evvela kez uygulanacak bulunan kozmetik işlemlerdeki saç teşrinievvel sahasına başlıyoruz ve hastalarımıza saç teşrinievvel hizmetini, saç bakım hizmetiyle baş başa sunmaya başlayacağız. Bu kliniği kurmamızın gayesi limon bahçesi altı uygulamaların devir içinde, sonuç senelerde artması. Hastalarımızdan hakeza müşterek arzu vardı, bu ilginin güvenli, kaliteli, taraf etki, karışıklık kontrolünün en faziletkâr basamak müşterek hastane, kadro çeşidinden yapılması bizim hedefimizdi, tığ burada bu hedefi gerçekleştirmiş olacağız. Sağlık turizminde ülkemizi güvenli, nitelikli müşterek tatlılıkla özümleme buyurmak de bizi heyecanlandırıyor. Yüz antiaging, silüet işlemleri, vücuda muteber antiaging, doğa işlemleri hepsini yağacağız. Profesörler, doçentler eşliğinde bunu infaz yapmak az daha yola çıktık ve mahsus seviyede sağlayacağımız nitelik ile vatandaşlarımızı merkezimize bekliyoruz” halinde konuştu.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Dermatokozmetoloji Merkezi açıldı

“4-5 senedir aklımdaydı hakeza müşterek kurumda yaptırmak daha güvenilen olur”

Uzun süredir saç ektirmeyi düşündüğünü ve güvenilen müşterek yerde peyda buyurmak istediğini kail 43 yaşındaki Talat Dündar, “Aslında 4-5 senedir aklımdaydı hakeza büyük, etkili müşterek kurumda yaptırmak daha güvenilen olabilir niteleyerek düşündüm. Daha evvela baş döndürücü araştırdım, nice hadise da gördüm, inşallah bura bizim düşüncesince daha elleme olacak. Devlet hastanesinde evvela marazlı oldum, bunun düşüncesince de az buçuk heyecanlıyım, inşallah elleme olur” ifadelerini kullandı.

Hasibe Karadağ – Emre Baba

24557
Önceki Haber
24560
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.