Aydın İl Sağlık Müdürü Şenkul Kuşadası’ndaki yatırımları yerinde inceledi

Aydın İl Sağlık Müdürü Şenkul Kuşadası’ndaki yatırımları yerinde inceledi

Doğru haberin adresi.

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul Kuşadası’nda inşaatı bitmeme fail afiyet yatırımlarını inceleyerek değerlendirmelerde bulundu.

Her güzeşte devir küsurat afiyet altyapısı ile irsal fail değil irsal meydan ortak il olma amacında ilerleyici Aydın’da afiyet yatırımları da gece gündüz bitmeme ediyor. Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul Kuşadası ilçesinde inşaatı bitmeme fail afiyet yatırımlarından İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı Merkezi, Sağlıklı Hayat Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun ortamında bulunmuş olduğu Sağlık Kompleksini görüşme ederek, yerinde değerlendirmelerde bulundu. İlçe Sağlık Müdürü ve müteahhit şirket yetkililerinden yapım dalında meydana gelen çalışmalar, sonuç boyut ve planlamalar üzerine bilgelik meydan İl Sağlık Müdürü Şenkul; kısaca 4 bin metrekare bölgede vatandaşlara görev verecek bulunan İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı Merkezi, Sağlıklı Hayat Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Sağlık Kompleksi’nin tamamlanması ile hâlâ çağcıl ve konforlu afiyet hizmeti sunulacağını tabir etti.

Aydın İl Sağlık Müdürü Şenkul Kuşadası’ndaki yatırımları yerinde inceledi

24673
Önceki Haber
24675
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.