Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yeni döneme hazırlık toplantısı gerçekleştirdi

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yeni döneme hazırlık toplantısı gerçekleştirdi

Doğru haberin adresi.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, misyon müdürleri, ofis müdürleri, kaza müdürleri, ülke müdürleri, deneyimsizlik merkezi müdürleri ve kasılma amirleri ile yeni dönem hazırlık toplantısı gerçekleştirdi.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, değme birlikte öğrencinin potansiyelini en yukarı düzeye boşaltmak ve onların geleceğini ışıklandırmak düşüncesince iri birlikte hata içinde çalışmalarını sürdürüyor. Gençlerin bilgiyle donatılmasının yanı sıra, sporun da hayatlarının birlikte parçası olmasını heveslendirme fail Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gençlerin fiziki sağlığını geliştirmenin yanında; cibilliyet gelişimi, disiplin, ekip emek harcaması ve önderlik kabil giranbaha dirim becerilerini kazanmalarına asistan bulunan sporu sevdirmek düşüncesince nice branşta türlü icraat yapıyor.

Bu çerçevede Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu başkanlığında misyon müdürleri, ofis müdürleri, kaza müdürleri, ülke müdürleri, deneyimsizlik merkezi müdürleri ve kasılma amirleri ile yeni döneme hazırlık toplantısı gerçekleştirildi. Yeni çağda yapılacak bulunan çalışmaların planlanarak detaylıca görüşüldüğü görüşmede Ayın Gençlik ve Spor İl Müdürü Fillikçioğlu, “Aydın ilimizde sporu heveslendirme geçirmek ve gençlerimizi spora yönlendirmek düşüncesince çalışmaya bitmeme edeceğiz. Spor, hoppadak bedenlerimizi değil, bire birlikte sürede zihinlerimizi de sağlamlaştırır ve içtimai dayanışmayı artırır. 2023-2024 pedagoji bilimi talim yılında, gençlerimizin spor dalında hâlâ çok başarıya ulaşmalarını ve fiziki aktiviteyi günce yaşamlarının birlikte parçası biçimine getirmelerini heveslendirme edeceğiz. İlçelerimizdeki spor tesislerini ve kulüpleri desteklemeye bitmeme edeceğiz ve gençlerimize spor ika fırsatları sunacağız” dedi.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yeni döneme hazırlık toplantısı gerçekleştirdi

24600
Önceki Haber
24602
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.