Avcılar’da toplu sünnet töreninde 350 çocuk sünnet oldu

Avcılar’da toplu sünnet töreninde 350 çocuk sünnet oldu

Doğru haberin adresi.

Avcılar Belediyesi kabilinden gelişigüzel sene anadan görme adına planlı toplu sünnet organizasyonunda tahminî 350 çocuk sünnet oldu. Sünnet işlemleri sonrası planlı şölene dahil bulunan Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli çocuklarla baş başa eğlendi, şarkılar söyledi.

Avcılar Belediyesi kabilinden gelişigüzel sene anadan görme adına planlı toplu sünnet organizasyonunda bu sene tahminî 350 çocuk sünnet oldu. Paşaeli Kent Parkı’nda dallar ve aileleri düşüncesince planlı Sünnet Şöleni’ne Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli katıldı. Sünnet çağına mevrut 6-11 gözyaşı aralığındaki dallar düşüncesince şehremaneti kabilinden toplu sünnet kampanyası başlatılmıştı. Sünnet olacak dallar Avcılar Belediyesi’nin servisiyle evlerinden alınarak sünnet olacakları hastanelere götürüldü. Daha sonradan anlaşmalı hastanelerde yegâne nefis odalarda çağdaş cerrahi yollar kullanılarak 350’ye benzeyen çocuğun sünnet işlemleri gerçekleştirildi. Sünnet işlemleri yapılmasından sonradan dallar gene belediyenin hususi araçlarıyla aileleriyle baş başa evlerine bırakıldı.

Birbirinden hususi etkinliklerin toprak almış olduğu Sünnet Şöleni’ne dahil bulunan Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli çocuklarla baş başa eğlenip şarkılar söyledi. Şölende palyaço gösterisi dallar kabilinden şişman uyanıklık gördü. Ayrıca Avcılar Belediyesi kabilinden dallar ve ailelerine türlü ikramlar yapılırken ziyafet böylece ise ufaklıklara meslek çantası armağan edildi.

Çocukları sünnet bulunan yurttaşlar ise sünnetin evlatları ve kendileri düşüncesince baş döndürücü ehemmiyetli olduğunu, günlerdir heyecanla bu haset bekleyip tedarik yaptıklarını aktardı. Bu unutulmaz anne sunmuş olduğu katkıdan çevre Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’ye teşekkürlerini iletti.

“Çocuklarımızın sağlığına ve mutluluğuna ehemmiyet veriyoruz.“

Çocukların ve ailelerinin heyecanına kuma olmanın baş döndürücü iyi bulunduğunu kail Hançerli, “Ücretsiz sünnet etkinliğimiz kapsamında, hususi hastanelerde ve yegâne nefis hususi odalarda yüzlerce çocuğumuzu dimdik hissedar biçimde sünnet ettirdik. Bugün de Sünnet Şenliğimizde hissedar araya geldik. Çocuklarımızın sağlığına ve mutluluğuna ehemmiyet veriyoruz. Avcılarımızda dallar mutlu, aileler mutlu“ dedi.

Avcılar’da toplu sünnet töreninde 350 çocuk sünnet oldu

23999
Önceki Haber
24001
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.