36. CADDE İLE 13. CADDE KESİŞİMİ 1 HAFTA TRAFİĞE KAPALI

36. CADDE İLE 13. CADDE KESİŞİMİ 1 HAFTA TRAFİĞE KAPALI

36. CADDE ILE 13. CADDE KESISIMI 1 HAFTA TRAFIGE KAPALI

36. CADDE İLE 13. CADDE KESİŞİMİ 1 HAFTA TRAFİĞE KAPALI

 

3. ÇEVRE YOLU’NDAKİ YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekiplerinin, kent genelinde ihtiyaç kapsamındaki bölgelerde aralıksız yürüttüğü yol çalışmaları devam ediyor. Bu çalışmalardan biri olan 3. Çevre Yolu kapsamında, toplam 6 bin 75 metrelik yolda da yenileme ve düzenleme çalışmaları sürüyor.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yürütülen çalışmalar kapsamında 36. Cadde ile 13. Cadde kesişimindeki bölgeyi, 1 haftalığına trafiğe kapattı. 4. Çevre Yolu’nda yapılan yolun bir benzerini 3. Çevre Yolu’nda uygulamaya alan ekipler, yol güzergâhında kanalize kavşak sistemini uygulayacak. Çalışmalar sonucunda ana arter haline gelecek 3. Çevre Yolu’nda, Rıfat Uslu ile Ali Kaya Mutlu Caddeleri güzergahındaki Akbelen Bulvarı ile 34. Cadde arasındaki çalışmalarla 3 şerit araç, 1 şerit bisiklet yolu ve yaya yolu tamamlanmış olacak.

“Çalışmalar yaklaşık olarak 1 hafta sürecek”

3. Çevre Yolu düzenleme çalışmalarına istinaden şu an 1 hafta boyunca trafiğe kapalı olacak olan 36. Cadde ile 13. Cadde kesişimindeki güzergahı kullanan sürücüler, bu sürede aşağıda belirtilen alternatif güzergahları kullanabilecek;

Doğu istikametinden batı istikametine giden araçlar 36. Cadde kavşağından kuzeye çıkarak, 15. ve 17. Caddeleri kullanarak batı istikametine gidebilecekler.

Batı istikametinden doğu istikametine giden araçlar ise Migros kavşağından 2. Çevre Yolu’na inerek doğu istikametine gidebilecekler.

 

13023
Önceki Haber
13029
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.