2018 Yılı Ramazan Bayramı

2018 Yılı Ramazan Bayramı

Çamlıyayla halkı 2018 yılı Ramazan Bayramına Merkez Çarşı Camiinde kılınan bayram namazı ve akabinde cami içerisinde gerçekleştirdiğimiz bayramlaşma merasimi ile başladı.

Belediye hizmet binası önündeki alanda devam eden bayramlaşma merasimi akabinde Çamlıyayla Kaymakam V. Uğur Ünsal, Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı ve diğer kurum amirleri İlçemizde görev yapan İlçe Emniyet Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Entegre Devlet Hastanesinde görevli personelleri ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Kurum ziyaretlerinin ardından İlçemizde ikamet eden Şehit Ailelerini ziyaret eden Çamlıyayla Kaymakam V. Uğur Ünsal, Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı ve diğer kurum amirleri Şehit Ailelerinini bayramlarını kutlayarak hayır dualarını aldılar.

Gezdikleri yerlerde vatandaşlarla bayramlaşan heyet ayrıca esnafları da dolaşak hayırlı işler ve hayırlı bayramlar dilediler.

42
Önceki Haber
48
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.