Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun

Ramazan Bayramımız Mübarek  Olsun

Onbir ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini ilçemiz ve mahallelerinde birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma ruhu içerisinde idrak ettik. Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir.

Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır. Bayramların getirdiği barış, huzur ve kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeliyiz. Özellikle bayram günlerinde, bugünlerin kazandırdığı alışkanlıkla tüm hayatımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyle yaklaşmalıyız. Bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkmalı, birlik ve beraberliğimizi korumalıyız.

Bu vesileyle, başta tüm Çamlıyaylalı hemşerilerim olmak üzere bütün İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayramın ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum.

39
Önceki Haber
45
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.