MERSİN BÜYÜKŞEHİR KADIN BASKETBOL TAKIMI MERSİN’E GALİBİYETLE DÖNDÜ

MERSİN BÜYÜKŞEHİR KADIN BASKETBOL TAKIMI MERSİN’E GALİBİYETLE DÖNDÜ

BUYUKSEHIR KADIN BASKETBOL TAKIMI MERSIN’E GALIBIYETLE DONDU

BÜYÜKŞEHİR KADIN BASKETBOL TAKIMI MERSİN’E GALİBİYETLE DÖNDÜ

BÜYÜKŞEHİR GSK, TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ’NDE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

BÜYÜKŞEHİR GSK, BOTAŞ GELİŞİM’İ 71-66 YENDİ

Mersin Üniversitesi Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin 10. haftasında bir galibiyet daha aldı. Botaş Gelişim’in ev sahipliğinde oynanan maçta Büyükşehir GSK, 71-66’lık skorla galibiyet elde etti.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde oynayan Mersin Üniversitesi Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Botaş Gelişim’i 71-66 skorla yendi.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin 10. haftasında Botaş Gelişim’in ev sahipliği yaptığı maçta Mersin Üniversitesi Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK, Ankara deplasmanında rakibini yenerek Mersin’e galibiyet getirdi.

Maç, son dakikaya kadar heyecanlı geçti

Mersin Büyükşehir GSK, Botaş Gelişim ile oynadığı maçın tüm periyotlarında geride olmasına rağmen maç sayısını almayı bildi. İlk periyotta Botaş Gelişim 18-14 öne geçti. Avantajını kullanan takım ikinci periyotta da farkı açarak 37-23 skorla devre arasına önde girdi.

Heyecanlı süren üçüncü periyotta ise fark 2 sayıya düşerek skor 55-53 oldu. Oyunun son periyodunda ise Büyükşehir Kadınlar Basketbol Takımı 71-66’lık skor elde ederek Ankara deplasmanından mutlu döndü.

3829
Önceki Haber
3835
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.