KAMUOYUNUN DİKKATİNE!.. HER DAMLA KAN KURTARILAN BİR CANDIR!. . HAYDİ ŞİMDİ CANA CAN OLMA ZAMANI!..

KAMUOYUNUN DİKKATİNE!..  HER DAMLA KAN KURTARILAN BİR CANDIR!. . HAYDİ ŞİMDİ CANA CAN OLMA ZAMANI!..

KAMUOYUNUN DİKKATİNE!.. HER DAMLA KAN KURTARILAN BİR CANDIR!. . HAYDİ ŞİMDİ CANA CAN OLMA ZAMANI!..

Covid-19 salgını nedeniyle Tarsus’umuz ve Türkiye’miz zor bir süreçten geçiyor. Bu zor süreçte bir kısmımız yakalandığımız Covid-19 hastalığı ile mücadele ediyoruz. Mücadelesini verdiğimiz Covid-19 hastalığından Tarsus ve Türkiye olarak en kısa zamanda kurtulabilmek için daha önce Covid-19 hastalığını geçirmiş PCR (sürüntü) testi pozitif çıkmış ve üzerinden 28 gün geçmiş 19-59 yaş aralığındaki tüm vatandaşlarımızı kan grubu ayrımı yapmadan kan bağışına (immünplazma bağışına) davet ediyoruz. Yapılan her bağış Covid-19 hastalığı nedeniyle yoğun bakımda tedavi altında olanlara yeniden hayat verecektir.
Kan vermenin sosyal bir sorumluluk olduğunu hatırlatarak hayata tutunmak için kana ihtiyaç duyanların sesi olmanızı rica ediyoruz!.. Lütfen kan bağışı (immünplazma bağışı) konusunda duyarlı olalım, bu yazıyı ulaşabildiğimiz her yere ulaştıralım!..
NOT: Kan bağışında bulunmak isteyenler Kızılay Kan Bağış Noktaları’na bağışta bulunabilirler. Bağışta bulunacaklar için Kızılay evlere araç gönderecektir.
İLETİŞİM:
Mersin: 03242394139 – 05300696950
Adana: 0322 2329782 (dahili 113)
Emine KUREN

2656
Önceki Haber
2663
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.