Genç kadına ‘Sen niye bu fotoğrafı beğendin’ dayağı atan zanlı tutuklandı

Genç kadına ‘Sen niye bu fotoğrafı beğendin’ dayağı atan zanlı tutuklandı

İzmir’de sevgilisi Zeynep Ç.’nin sosyal medya hesabından bir arkadaşının fotoğrafını beğenmesine kızan Berk Öcalan, beyzbol sopasıyla genç kadını saatlerce acımasızca darp etti. Yaşadığı dehşet anlarını anlatan Zeynep Ç., “Beyzbol sopasıyla bacaklarıma, göğsüme, koluma vurdu. Kolum kırıldı. Telefonumu aldı, kapıyı üzerime kilitledi. Berk ertesi gün içki şişesini bulamayınca bana yine vurdu” dedi. Şikayet üzerine gözaltına alınan ve başka bir suçtan arandığı belirlenen Öcalan tutuklandı.

İstanbul’da sevgilisi Zeynep Ç.’yi sosyal medya hesabından bir arkadaşının fotoğrafını beğenmesi gerekçesiyle beyzbol sopasıyla darp eden Berk Öcalan sevk edildiği hakimlikçe tutuklandı.

Şikayet üzerine gözaltına alınan Öcalan’ın başka bir suçtan arandığı belirlendi.

NE OLMUŞTU?

Zeynep Ç. (24), bir kahve dükkânında barista olarak çalışmaya başladı. Aynı işyerinde çalışan Berk Öcalan’la arkadaş oldu. İkisi aynı eve taşındı. 23 Mart gecesi Zeynep Ç. sosyal medya hesabından bir arkadaşının fotoğrafını beğenince ikili arasında tartışma çıktı. Zeynep Ç.’nin iddiasına göre kıskançlık krizine giren Berk Öcalan eline geçirdiği beyzbol sopasıyla genç kadını 4 saat boyunca darp etti.

YAŞADIĞI DEHŞETİ ANLATTI

Hürriyet gazetesinin haberine göre ertesi gün polise sığınan Zeynep Ç. yaşadıklarını şöyle anlattı: Berk ile 1.5 yıldır sevgiliyiz, beraber yaşıyorduk. Birkaç defa ayrılıp barıştık. Yaklaşık 5 ay önce de yine bir tartışmamız sonucunda ben annemin yanına İstanbul’a gitmiştim ancak daha sonra barıştık ve İzmir’e döndüm. Olay günü evde Berk bana bir erkek arkadaşımın sosyal medyadan beğendiğim fotoğrafını gösterdi ve bana ‘Sen niye bu çocuğun fotoğrafını beğendin, bu kim’ diyerek tartışmaya başladık. Daha sonra Berk iyice çıldırdı, ben ne dersem inanmamaya başladı.

5576
Önceki Haber
5587
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.