KURNAZDAN KİLTAŞA HAYIRLI OLSUN

KURNAZDAN KİLTAŞA HAYIRLI OLSUN

KURNAZDAN KİLTAŞA HAYIRLI OLSUN

(TÜED) Genel Merkez Mali Sekreteri ve Tarsus Şube Başkanı Ömer Kurnaz, 82 Evler Mahallesi’nde yeni inşa edilen hizmet binasına taşınan Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Tarsus Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Şahin ve TÜED Tarsus Şube Yöneticilerinin de hazır bulunduğu ve oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında konuşan TÜED Tarsus Şube Başkanı Ömer Kurnaz,

“Sayın Kaplan Kiltaş ve Oda yöneticilerini, Tarsus esnaflarına böylesi güzel bir hizmet binası kazandırdıkları için teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel bir hizmet binası olmuş. Toplantı salonu, Tarsuslu esnaflarımız için önümüzdeki dönemde çok faydalı olacaktır. Bu hizmet binasının örnek olacağına inanıyorum; hayırlı ve uğurlu olsun”

dedi.

 

Tarsus Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş ise Başkan Ömer Kurnaz ve çalışma arkadaşlarına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek,

“Sayın Ömer Kurnaz, Ankara’da üstlenmiş olduğu zor görevi başarılı bir şekilde sürdürmenin yanı sıra hem Tarsuslular için, hem bölge insanlarımız için, hem de tüm Türkiye’deki emekliler için Ankara’da dost kapısı olmuş, olmaya da devam etmektedir. Her zaman yanımızda olan ve bugün bizleri yalnız bırakmayarak, yeni hizmet binamıza geldiği için kendisine ve TÜED’in değerli yöneticilerine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum”

diye konuştu.

6145
Önceki Haber
6153
Sonraki Haber

Bu habere yorum yap...

Benzer Haberler

Haberlere abone ol

Çamlıyayla Haber'e abone olup, Çamlıyayla ile ilgili son dakika haberleri, hava durumu ve Mersin Geneli hakkındaki olaylardan anında haberdar olabilirsiniz.